O nas

Sportowo-rekreacyjny azyl dla Ciebie i Twoich bliskich…

Miejsce powstało z pasji do sportu i piękna, co zaowocowało stworzeniem wszechstronnego, nowoczesnego i przystosowanego obiektu do aktywnego wypoczynku w atmosferze, do której chce się nieustannie wracać.

Nasz Team to grupa pasjonatów, chcących zarażać zdrowym stylem życia i zamiłowaniem do sportu. Bogata oferta stworzona jest z myślą, by kompleksowo zatroszczyć się o Twoje ciało, zdrowie i ducha.

Z sukcesem zajmujemy się również sportowym wychowaniem dzieci od najmłodszych lat.

Jesteśmy dla Ciebie…

Sport & Beauty to jedyny i niepowtarzalny kompleks sportowo – rekreacyjny stworzony specjalnie dla Ciebie. Kompleksowa oferta zaspokoi Twoje oczekiwania w dziedzinie aktywnego wypoczynku, pielęgnacji i modelowania ciała. Butikowy charakter obiektu sprawi, że u nas zawsze będziesz czuł się jak u siebie.

Kompleksowo, znaczy całościowo, tak więc jeśli tylko zechcesz, zajmiemy się Tobą wszechstronnie i pomożemy Ci osiągnąć założone cele

Potrenuj

Czy wiesz, że dla zachowania zdrowia konieczne jest minimum 45 min codziennej dowolnej aktywności?

Zrelaksuj się

Czy wiesz, że stres jest niebezpieczny dla Twojego organizmu i powoduje m.in. choroby serca i układu krążenia, problemy z trawieniem, cerą, żołądkiem, kręgosłupem, a nawet wypadanie włosów i tycie? ZRELAKSUJ SIĘ!

Zadbaj o dobrą dietę

Czy wiesz, że dieta to nie tylko odchudzanie i wyrzeczenia? Dobra dieta to odpowiedni dobór posiłków gwarantujący Ci zdrowie, dobre samopoczucie i odpowiedni bilans energetyczny każdego dnia.

czytaj więcej
O nas

Zadbaj o siebie

Czy wiesz, że zabiegi ICOON to najnowocześniejsza technologia XXI wieku o potwierdzonej skuteczności w dziedzinie modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, luźnej skóry, jak również liftingu, redukcji zmarszczek i podniesieniu owalu twarzy?

czytaj więcej

Zadbaj o swoje dziecko

Czy wiesz, że dzieci aktywnie uczestniczące w zajęciach sportowych poprawnie się rozwijają i kształtują charakter?

dzieci-tenis-ziemny
dzieci-badminton
dzieci-tenis-stolowy
dzieci-kids-jumping
dzieci-polkolonie
dzieci-przyjecia
SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00