Tenis

Korty tenisowe Poznań

Inny wymiar standardu

Najwyższa jakość kortów do tenisa w Poznaniu, wynikająca z ich precyzyjnego wykonania, sprosta najbardziej wymagającym klientom. Dwa korty wewnętrzne posiadają najwyższej klasy nawierzchnię dywanową SCHOPP o właściwościach antyalergicznych. Korty posypane są granulatem, który umożliwia kontrolowany poślizg. Warstwa gumy pod wykładziną zapewnia graczom amortyzację dla stawów. Dwa korty znajdują się w halach z półprzezroczystym, okrągłym dachem. Rozwiązanie to powoduje efekt dziennego oświetlenia. W godzinach wieczornych odpowiednie warunki oświetleniowe zapewnia 12 lamp 400 watowych. System grzewczy zapewnia stałą temperaturę na kortach w sezonie jesienno-zimowym. Z kolei w okresie letnim odpowiednią aurę zapewniają rozsuwane ściany boczne obu hal. Nawierzchnia kortu zewnętrznego to sztuczna trawa.

czytaj więcej

Nauka gry

Zaufaj doświadczeniu i kwalifikacjom

Jeśli chcesz zgłębiać tajniki kunsztu tenisowego niezależnie od poziomu zaawansowania, czeka na Ciebie wykwalifikowany team trenerów, dogodne warunki trenowania przez cały rok oraz fantastyczna, motywacyjna atmosfera. Kadra instruktorska ma wieloletnie doświadczenie oraz sukcesy zawodnicze w rozgrywkach PZT, ATP czy WTA. W zależności od indywidualnych predyspozycji stworzyliśmy rozmaite rozwiązania treningów indywidualnych oraz grupowych. Kompleksowość Klubu z sukcesem pozwala na wszechstronne przygotowanie. Od zawodów do treningów technicznych tenisa w Poznaniu po ogólnorozwojowy na siłowni wyposażonej w nowoczesny sprzęt. Pełnowartościowe treningi pozwalają na maksymalizacje efektów zawodników każdej kategorii, zwiększenie wydolności, poprawienie kondycji, siły oraz dynamiki uderzeń, niwelowanie ryzyka kontuzji w sporcie zawodowym i amatorskim.

Szkółka tenisowa dla dorosłych

Tenis Express – gwarancja efektów i dobrej zabawy

Nie ważne, czy zaczynasz, czy kontynuujesz tenisową edukację. Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest to znakomite rozwiązanie na każda kieszeń, umożliwiające naukę i doskonałą zabawę w dogodnych warunkach. Zajęcia prowadzone są w grupach 3/4 osobowych popołudniami w tygodniu i w weekendy przez cały rok. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć rozwijanie nowych pasji. Jest to ponadczasowa dyscyplina, dla każdej grupy wiekowej, która znakomicie sprawdza się przy biznesowych negocjacjach, czy jako rodzinna tradycja. Spróbuj, a my już zadbamy o Twoje umiejętności i przewagę na korcie.

Tenis sposobem na rodzinną rekreację w Poznaniu? Oczywiście! Jest to sport z tradycjami, jeśli którego poznasz podstawy, możesz je stosować oraz szlifować latami na treningach i familijnych rozgrywkach. Zadbaj również o tenisową edukację swojego dziecka w SZKÓŁCE TENISOWEJ DLA DZIECI.

czytaj więcej
tenis poznań

Rywalizacja

Sportowe emocje w najlepszym wydaniu

Zapewnij sobie potrzebną dawkę sportowej adrenaliny. Sprawdź swoje umiejętności „krzyżując rakiety” z różnorodnymi zawodnikami tenisowymi w Poznaniu. Liga gwarantuje ciągłość gry przez cały rok, jak również mobilizuje do regularnych treningów zarówno z partnerami jak i trenerami. Jest to świetna możliwość poznania ludzi dzielących tenisową pasję. Z kolei Turnieje gwarantują porządną dozę sportowych emocji w najlepszym wydaniu w krótkim czasie.

czytaj więcej

Polecamy

Cennik

Wynajem kortu - sezon letni 2019 (01.05.2019 - 30.09.2019)

Cena jednostkowa za 1h

Poniedziałek - Piątek Kort wewnętrzny Kort zewnętrzny
7:00 - 11:00 44 zł (karnet 42 zł) 36 zł (karnet 34 zł)
11:00 - 15:00 40 zł (karnet 38 zł) 26 zł (karnet 24 zł)
15:00 - 23:00 54 zł (karnet 52 zł) 46 zł (karnet 44 zł)*
Weekend 8:00 - 15:00 44 zł (karnet 42 zł) 36 zł (karnet 34 zł)*
PROMOCJA! Weekend 15:00 - 21:00** 30 zł 30 zł*

* korty czynne do zmroku (brak oświetlenia)
** nie dotyczy stałych rezerwacji

Szkółka dla dorosłych Sezon letni Sezon zimowy
1 raz w tygodniu w grupie 3-4 osobowej 189 zł 229 zł*
2 razy w tygodniu w grupie 3-4 osobowej 378 zł 399 zł*

* cena za karnet miesięczny, wypożyczenie sprzętu w cenie

Zajęcia indywidualne (trening+cena kortu) 50-70 zł*
Wypożyczenie rakiety 10 zł
Wypożyczenie kosza piłek 10 zł

* plus cena za wynajem kortu wg cennika

WEJŚCIE NA KORT DOZWOLONE TYLKO W CZYSTYM OBUWIU Z JASNĄ PODESZWĄ. Osoby nie przestrzegające tego wymogu nie mogą korzystać z usługi.

Honorujemy multikarnety:

ok-systemprofit

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00