36 Minut

36 Minut

INTELIGENTNY TRENING

Wyjdź ponad Standard

Postaw na gwarancję efektów jaką oferuje nowoczesna technologia w połączeniu z bieżącą opieką trenera! Dzięki takiej pełnowartościowej usłudze:

  • poprawisz jakość życia
  • zwiększysz kondycję
  • zrzucisz nadmiar zbędnych kilogramów
  • dostaniesz jasne spersonalizowane plany treningowe
  • wzmocnisz swoje mięśnie i poprawisz sylwetkę
  • otrzymasz informację zwrotną na temat twoich postępów i wyników generowanych przez profesjonalny analizator składu ciała oraz urządzenia Milon

JESZCZE BARDZIEJ NOWOCZESNA

Jedyna w Poznaniu linia Milon Q

Jesteśmy w posiadaniu najnowszego sprzętu będącego laureatem Złotego medalu MTP 2017. Wyróżnia go jeszcze większa funkcjonalność, wygoda i dbałość o każdy szczegół. Z to z opcją TRENIENGU PREMIUM osiągniesz swój cel z przyjemnością. Jest to rozwiązanie dla osób ceniących sobie efektywność, bezpieczeństwo, pełnowartościowa opiekę. 36 MINUT jest dla Ciebie, niezależnie czy jesteś początkujący, czy zaawansowany, jako dopełnienie treningów na korcie, po kontuzjach, jak również dla seniorów.

TRENING SKUTECZNY I PROSTY

Najnowocześniejszy system treningowy jest ustawiony w okrąg tworząc obwód siłowo – wytrzymałościowy, a jego 4 krotnie większą efektywność klasycznego, regularnego treniengu fitness udowodniły testy przeprowadzone przez Prof. Dr. Froboese w German Sports University of Cologne. Nie musisz myśleć nad kolejnym ćwiczeniem, dopasowaniem obciążania, czy ilością powtórzeń. Inteligentny, spersonalizowany i prosty w obsłudze sprzęt w ramach komputerowego sterowania przeprowadzi podopiecznego przez trening stacja po stacji.

SZYBKI I EFEKTYWNY

Szanując Twój cenny czas trening jest maksymalnie zoptymalizowany do 36 minut na kompletny zestaw, a jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu z uwagi na perfekcyjne, indywidualne dopasowanie wszystkich parametrów. Wystarcza 2 – 3 treningi tygodniowo, a 6 – 8 miesięcznie by osiągnąć upragnione efekty. Zestaw ćwiczeń stymuluje jeszcze długo po ukończonej sesji treningowej.

36 Minut

BEZPIECZNY I PRZYJEMNY

Nie musisz dopasowywać ustawień, bo sprzęt po wcześniejszym zaprogramowaniu przez trenera skoncentrowanego na możliwościach i celach podopiecznego automatycznie dostosowuje wszystkie parametry takie jak wysokość siedziska czy opór, a dzięki temu jest bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze. Maszyny z pomocą trenera czuwają nad poprawnością Twoich treningów i realizacją założonych celów oraz nad precyzja wykonywanych ruchów.

MOTYWACJA I OPTYMALIZACJA

Dzięki systemowi Milon Care trener na bieżąco monitoruje efekty i przebieg treningu optymalizując założenia oraz motywując do działania, co więcej na utworzonym w systemie profilu sam możesz śledzić swoje postępy. Ciesz się również mierzalnymi efektami na comiesięcznej analizie składu ciała skonsultowaną z trenerem.

JAK PRZEBIEGA PIERWSZY TRENIENG?

Pierwsza wizyta trwa ok. 60 – 90 min. W celu najskuteczniejszego określenia celów, możliwości, planów treningowych poprzedzona jest dokładną analizą składu ciała na analizatorze INBODY 270. Po omówieniu wyników i precyzyjnym określeniu celów trener wprowadzi w świat inteligentnego treningu ustawiając każdą maszynę z obwodu względem indywidualnych predyspozycji. Kolejny obwód wykonasz już samodzielnie pod okiem opiekuna za pomocą zaprogramowanej opaski z Twoimi indywidualnymi danymi. Zabierz se sobą strój sportowy i motywację, resztą zajmiemy się my!

 

Zapisz się na trening wprowadzający

Zadzwoń: 61 8 300 999 lub napisz: 36minut@sport-beauty.pl

Polecamy

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00