O nas

Sportowo-rekreacyjny azyl dla Ciebie i Twoich bliskich…

Miejsce powstało z pasji do sportu i piękna, co zaowocowało stworzeniem wszechstronnego, nowoczesnego i przystosowanego obiektu do aktywnego wypoczynku w atmosferze, do której chce się nieustannie wracać.

Nasz Team to grupa pasjonatów, chcących zarażać zdrowym stylem życia i zamiłowaniem do sportu. Bogata oferta stworzona jest z myślą, by kompleksowo zatroszczyć się o Twoje ciało, zdrowie i ducha.

Z sukcesem zajmujemy się również sportowym wychowaniem dzieci od najmłodszych lat.

Natalia Lisowska – kierownik oraz dietetyk w Sport&Beauty.
W swoim życiu kieruje się mottem „Jeżeli warto coś robić, to warto robić to dobrze!”. Wysoka jakość usług , zadowoleni klienci, wspaniała atmosfera i zadowolony zespół to dla niej priorytet.
Dietetyk kliniczny. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Zdobywała doświadczenie kliniczne, praktykując w Poznańskich szpitalach. W swojej pracy kieruję się zarówno dietetyką opartą na dowodach , jak i wiedzą o potencjale płynącym z naturalnej i zdrowej żywności. Współpracując z pacjentami, nie narzuca im niemożliwych do zrealizowania planów dietetycznych. Stawia na wspólne dążenie do osiągnięcia „złotego środka” w procesie zmiany nawyków żywieniowych. Dlatego, jeśli zastanawiasz się jak schudnąć, potrzebujesz skutecznej, indywidualnej diety, umów się na wizytę.
Dorota Bartnik – trener Fitness i Zdrowego Kręgosłupa
Doświadczony instruktor fitness oraz trener personalny. Swoją wieloletnią praktykę w sporcie dzieli się z klientami, zarażając ich pozytywnym bakcylem i niczym nieograniczoną energią. W przeszłości lekkoatletyka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski na dystansie 400 m przez płotki.
Adam Rapeła – trener tenisa
26 latek, zawodnik do 15 roku życia, wychowany na kortach Groclinu w Grodzisku wielkopolskim. Licencjonowany fizjoterapeuta a od 3 lat trener. Prowadzi grupy dziecięce jak i dorosłe na każdym poziomie zaawansowania. Ukończone kursy -PTR adult development, -tenis 10, -instruktor tenisa, -tennis mental coach, -GPTCA level C. Motto „If you don’t practice you don’t deserve to win.” Andre Agassi.
Rafał Kerber – trener tenisa
instruktor tenisa, były zawodnik Olimpi Poznań. W życiu tenis przynosi mu wiele radości, przyjemności i sadysfakcji. Poza tenisem interesuje się muzyką i piłka nożną.
Anna Morkowska – trener tenisa
Związana z tenisem od 6 roku życia. Była zawodniczka Groclin Grodzisk Wielkopolski i AZS Poznań, dwukrotna brązowa medalistka Mistrzostw Polski, brązowa medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, zwyciężczyni wielu turnieju rozgrywanych na terenie całej Polski. Zdobywczyni złotego Medalu Akademickich Mistrzostw Polski z AWF Poznań, gdzie studiuje na kierunku
fizjoterapia. Szczególnie interesuje się przygotowaniem sprawnościowych zawodników oraz psychologią sportu.
Maurycy Pytlak – trener tenisa
Tenis to jego pasja i hobby.
Przygode z tenisem zaczął w wieku 10 lat i zakochał się w tym sporcie. Był zawodnikiem Polskiego Zwiazku Tenisowego oraz czlonkiem kadry Wielkopolski. Medalista Mistrzostw Wielkopolski kadetów i juniorów. Teraz trenuje zawodnikow. Prowadzi takze zajecia dla doroslych mlodziezy i dzieci.
Mateusz Kędziora – trener badmintona
Licencjonowany zawodnik klubu PTS Puszczykowo, medalista Mistrzostw Polski i turniejów Ogólnopolskich, wieloletni członek Puszczykowskiego Towarzystwa Sportowego. Badminton towarzyszy mu od dziecka i zaraził tym także brata i tatę. Jest to dla niego pewnego rodzaju rutyna, która motywuje do dalszej pracy czy to jako zawodnik czy trener. Interesuje się też wyścigami samochodowymi oraz posiada długi staż gry na pianinie. Był opiekunem obozów sportowych z różnych dyscyplin takich jak sporty wodne np. windsurfing, kitesurfing czy wyżej wspomniany badminton. Po wielu latach ciężkich treningów spędzonych na korcie nadal uważa, że badminton jest jedną z najciekawszych i bardzo męczących dyscyplin sportowych mimo tego nie zamierza z niej rezygnować.
Kuba Janaszek – trener badmintona
absolwent poznańskiego AWF, z badmintonem związany od ponad 20 lat, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, trener Wojewódzkiej Kadry Juniorów w 2007 roku, członek Zarządu Wielkopolskiego Okręgowego Związku Badmintona, obecnie trener koordynator w ośrodku Fabianowo Sport&Beauty oraz badmintonowym klubie w rodzinnym Puszczykowie.
Anna Dolata – trener personalny
Czynnie działająca zawodniczka International Federation of Bodybuilding and Fitness (IFBB) w kategorii Bikini Fitness. Z zamiłowania trener personalny. Z wykształcenia architekt wnętrz oraz grafik. Siłownia stała się jej całym życiem, ukończyła najbardziej kompleksowy kurs trenera personalnego w Polsce, w Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFFA. Cały czas dokształca się biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, seminariach oraz warsztatach.
Kreuje programy treningowe do indywidualnych potrzeb osoby trenującej, zapewnia motywację, ukazuje nowe aspekty ruchu oraz treningu, udziela porad z dziedziny dietetyki i suplementacji. Wykorzystuje wszelkiego rodzaju dostępne sprzęty w klubie przywiązując wagę do treningu funkcjonalnego. W kształtowaniu sylwetki zwraca ogromną uwagę na proporcje ciała. Doskonale wie jak dobrze dopasować trening siłowy dla kobiet jak i mężczyzn. Motywacja dla klubowiczów: Zawsze pamiętaj, że cała Twoja ciężka praca w końcu się opłaci, a gdy to się stanie, będzie to jeden z najlepszych momentów w Twoim życiu. Motto: Najlepszy czas na działanie jest teraz!
Monika Małecka – trener Zumby
W życiu prywatnym skromna, sympatyczna dziewczyna z lokami i twarzą anioła, a na zajęciach eteryczny, latynoski wamp. Uwielbia kontakt z ludźmi, co widać na zajęciach, gdzie zaraża wszystkich swoją pozytywną energią i pasją do tańca. Jest charyzmatycznym, pełnym energii instruktorem, wspaniałym człowiekiem stworzonym do pracy z ludźmi. Tworząc własne niepowtarzalne choreografie rozpala we wszystkich miłość do salsy, bachaty, kizomby, merenge i innych gatunków tanecznych.

Jesteśmy dla Ciebie…

Sport & Beauty to jedyny i niepowtarzalny kompleks sportowo – rekreacyjny stworzony specjalnie dla Ciebie. Kompleksowa oferta zaspokoi Twoje oczekiwania w dziedzinie aktywnego wypoczynku, pielęgnacji i modelowania ciała. Butikowy charakter obiektu sprawi, że u nas zawsze będziesz czuł się jak u siebie.

Kompleksowo, znaczy całościowo, tak więc jeśli tylko zechcesz, zajmiemy się Tobą wszechstronnie i pomożemy Ci osiągnąć założone cele

Potrenuj

Czy wiesz, że dla zachowania zdrowia konieczne jest minimum 45 min codziennej dowolnej aktywności?

Sporty rakietkowe:

Pakiet zdrowotny:

Zrelaksuj się

Czy wiesz, że stres jest niebezpieczny dla Twojego organizmu i powoduje m.in. choroby serca i układu krążenia, problemy z trawieniem, cerą, żołądkiem, kręgosłupem, a nawet wypadanie włosów i tycie? ZRELAKSUJ SIĘ!

Zadbaj o dobrą dietę

Dieta to nie głodówka i wyrzeczenia. Dieta to zdrowe nawyki, które jesteś w stanie wprowadzić do swojego stylu życia dzięki pomocy naszego dietetyka. Połączenie spersonalizowanego treningu oraz indywidualnie dobranego planu dietetycznego prowadzi do dobrego zdrowia i fantastycznego samopoczucia! Dzięki współpracy trenera prowadzącego z dietetykiem możesz mieć pewność, że Twój plan jest szyty na miarę, nie będziesz jadł ani zbyt dużo ani zbyt mało względem aktywności fizycznej. Kompleksowa opieka to gwarancja efektów!

O nas

Zadbaj o siebie

Po ciężkim treningu możesz zrelaksować się w naszym Gabinecie Kosmetycznym.
Wykorzystaj zaawansowaną technologię jaką dysponujemy do zadbania o swoje ciało. Wymodeluj sylwetkę, podnieś owal twarzy, zredukuj zmarszczki, skorzystaj z najnowocześniejszej metody depilacji laserowej! To wszystko znajdziesz u nas – w Sport&Beauty Fabianowo.

Zadbaj o swoje dziecko

Czy wiesz, że dzieci aktywnie uczestniczące w zajęciach sportowych poprawnie się rozwijają i kształtują charakter?

W roku 2018 w związku z działalnością szkółki tenisowej, został powołany klub sportowy tenisa ziemnego oraz badmintona dla dzieci w formie Stowarzyszenia Sportowego Fabianowo.

Nasze początki sięgają 2009 r., od kiedy prowadzimy szkółkę rekreacyjną jak i sekcje zawodnicze tenisa ziemnego dla dzieci. W naszym Stowarzyszeniu stawiamy na profesjonalizm, rozwój i zabawę!

dzieci-tenis-ziemny
dzieci-badminton
dzieci-polkolonie
dzieci-przyjecia
SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00