Informacje archiwalne

Sportowe półkolonie letnie!

10.06.2020

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI DO AKTYWNEGO SPĘDZENIA WAKACJI 🌞🌞

Półkolonie to świetny czas, aby dziecko rozwinęło swoje umiejętności, doskonale spędziło czas, a także zawiązało nowe przyjaźnie. Jest to świetne rozwiązanie by rozbudzić w dziecku sportowego ducha i odciągnąć go od świata gier komputerowych.

Szereg atrakcji, ciekawe zajęcia sportowe oraz sportową wiedzę przekaże dzieciom wykwalifikowana kadra trenerska jak i opiekunowie grup. Dzieci będą miały niepowtarzalną okazję w dużym stopniu spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych takich jak tenis, badminton czy trampoliny. W sportowy czas różnych konkurencji sportowych i zdrowej rywalizacji wprowadzą też dzieci opiekunowie grup podczas organizacji zajęć animacyjnych. 👧

Stawiamy na zadowolenie ale też bezpieczeństwo Państwa pociech. Posiadamy nowoczesny obiekt dostosowany zarówno dla małych, jak i dużych grup. Wszystkie nasze działania związane z organizacją wypoczynku dla dzieci zgłaszane są do Kuratorium Oświaty oraz Powiatowej Inspekcji Sanitarnej, które co jakiś czas kontrolują stan naszego obiektu.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 618 300 999 lub mailem polkolonie@sport-beauty.pl

Zobacz również

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00