Klub sportowy Fabianowo Tenis

Klub sportowy Fabianowo Tenis

Po pierwsze

Profesjonalizm

Nasze początki sięgają 2009 r., od kiedy prowadzimy szkółkę rekreacyjną jak i sekcje zawodnicze tenisa ziemnego dla dzieci.
W roku 2018 w związku z działalnością szkółki tenisowej, został powołany klub sportowy tenisa ziemnego oraz badmintona dla dzieci w formie Stowarzyszenia Sportowego Fabianowo.

Wybierając nas, wybierasz doświadczony team skoncentrowany na sportowym wychowaniu dzieci od najmłodszych lat. Zadbaj o prawidłowy rozwój psycho-fizyczny dziecka, zapewniając mu odpowiednią ilość codziennej aktywności. Tenis ziemny jest ponadczasowym, idealnym rozwiązaniem kształtującym ogólną sprawność fizyczną, a również charakter.

Po drugie

Fun

Sprawiamy, że wszystkie szkolne zmartwienia i troski na naszych zajęciach pójdą w niepamięć. Uczymy się przez zabawę z przyjemnością wdrażając małych adeptów w tajniki tenisa ziemnego. Decydując się na współprace z nami, zagwarantujesz sportową przygodę swojemu dziecku.

A po trzecie

Dogodne warunki i bezpieczeństwo

Stworzyliśmy obiekt nowoczesny i odpowiednio dostosowany, jak również w codziennej pracy dokładamy wszelkich starań by treningi naszych małych zawodników były bezpieczne i efektywne:

  • korty wysokiej klasy o antyalergicznej nawierzchni oraz stałej, wysokiej temperaturze,
  • oddzielna szatnia dla dzieci,
  • małe grupy ćwiczeniowe,
  • licencjonowana karda trenerska z doświadczeniem w pracy z dziećmi,
  • profesjonalny sprzęt tenisowy,
  • zajęcia prowadzone wg programu PZT TENIS 10.

Rodzinne granie

Tenis rodzinną tradycją? Dlaczego nie, jest to na tyle ponadczasowy sport, którego jeśli tylko poznasz podstawy, możesz je stosować oraz szlifować latami. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by stał się Twoim rodzinnym sposobem na rekreację. A my już zadbamy o Twoje umiejętności i rodzinny autorytet na korcie w SZKÓŁCE TENISOWEJ DLA DOROSŁYCH.

czytaj więcej
Klub sportowy Fabianowo Tenis

Czego potrzebuje mały tenisista?

  • Pozytywne nastawienie,
  • sportowy strój,
  • sportowe obuwie na zmianę,
  • I już! Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt więc to już wszystko!

Jak i kiedy się zapisać?

Nigdy nie jest za późno na rozbudzenie w sobie tenisowej pasji, dlatego tez prowadzimy nabór ciągły. Większość grup tworzona jest na początku sezonu na przełomie września i października, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć grupę dla Ciebie w trakcie sezonu, bądź dołączyć do już istniejącej. Prowadzimy szkolenia dla początkujących, jak i kontynuujących na wszystkich poziomach zaawansowania.

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00