Tenis

Korty tenisowe Poznań

Inny wymiar standardu

Najwyższa jakość kortów do tenisa w Poznaniu, wynikająca z ich precyzyjnego wykonania, sprosta najbardziej wymagającym klientom. Dwa korty wewnętrzne posiadają najwyższej klasy nawierzchnię dywanową SCHOPP o właściwościach antyalergicznych. Korty posypane są granulatem, który umożliwia kontrolowany poślizg. Warstwa gumy pod wykładziną zapewnia graczom amortyzację dla stawów. Dwa korty znajdują się w halach z półprzezroczystym, okrągłym dachem. Rozwiązanie to powoduje efekt dziennego oświetlenia. W godzinach wieczornych odpowiednie warunki oświetleniowe zapewnia 12 lamp 400 watowych. System grzewczy zapewnia stałą temperaturę na kortach w sezonie jesienno-zimowym. Z kolei w okresie letnim odpowiednią aurę zapewniają rozsuwane ściany boczne obu hal. Nawierzchnia kortu zewnętrznego to sztuczna trawa.

czytaj więcej

Nauka gry

Zaufaj doświadczeniu i kwalifikacjom

Jeśli chcesz zgłębiać tajniki kunsztu tenisowego niezależnie od poziomu zaawansowania, czeka na Ciebie wykwalifikowany team trenerów, dogodne warunki trenowania przez cały rok oraz fantastyczna, motywacyjna atmosfera. Kadra instruktorska ma wieloletnie doświadczenie oraz sukcesy zawodnicze w rozgrywkach PZT, ATP czy WTA. W zależności od indywidualnych predyspozycji stworzyliśmy rozmaite rozwiązania treningów indywidualnych oraz grupowych. Kompleksowość Klubu z sukcesem pozwala na wszechstronne przygotowanie. Od zawodów do treningów technicznych tenisa w Poznaniu po ogólnorozwojowy na siłowni wyposażonej w nowoczesny sprzęt. Pełnowartościowe treningi pozwalają na maksymalizacje efektów zawodników każdej kategorii, zwiększenie wydolności, poprawienie kondycji, siły oraz dynamiki uderzeń, niwelowanie ryzyka kontuzji w sporcie zawodowym i amatorskim.

tenis poznań

Szkółka tenisowa dla dorosłych

Tenis Express – gwarancja efektów i dobrej zabawy

Nie ważne, czy zaczynasz, czy kontynuujesz tenisową edukację. Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest to znakomite rozwiązanie na każda kieszeń, umożliwiające naukę i doskonałą zabawę w dogodnych warunkach. Zajęcia prowadzone są w grupach 3/4 osobowych popołudniami w tygodniu i w weekendy przez cały rok. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by rozpocząć rozwijanie nowych pasji. Jest to ponadczasowa dyscyplina, dla każdej grupy wiekowej, która znakomicie sprawdza się przy biznesowych negocjacjach, czy jako rodzinna tradycja. Spróbuj, a my już zadbamy o Twoje umiejętności i przewagę na korcie.

Tenis sposobem na rodzinną rekreację w Poznaniu? Oczywiście! Jest to sport z tradycjami, jeśli którego poznasz podstawy, możesz je stosować oraz szlifować latami na treningach i familijnych rozgrywkach. Zadbaj również o tenisową edukację swojego dziecka w SZKÓŁCE TENISOWEJ DLA DZIECI.

Polecamy

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00