Aerobik

ćwiczenia dla każdego

Aerobik – ćwiczenia dla każdego

Sport & Beauty w swojej ofercie treningowej, oprócz siłowni, posiada także klasyczny aerobik – jedną z ulubionych form aktywności wśród kobiet. Ćwicz w nowoczesnym miejscu, świetnie przygotowanym do aktywnego spędzania czasu. Aerobik będzie świetnym wyborem i warto uprawiać go co najmniej kilka razy w tygodniu. Modeluje sylwetkę i poprawia ogólną wydolność, a także pozytywnie wpływa na psychikę – dodaje energii, pomaga pokonać stres, stymuluje produkcję hormonów szczęścia (endorfin). Zapisz się na zajęcia organizowane w naszym klubie i doceń jego zalety.

Trening oparty na wymianie tlenowej

Aerobik to system treningowy oparty na intensywnej wymianie tlenowej. Wykonywane ćwiczenia mają zwiększyć wymianę tlenową w organizmie. Organizowane w naszym klubie zajęcia aerobiku opierają się między innymi na wykonywaniu serii różnych ćwiczeń ruchowych, aerobowych i siłowych w rytm muzyki.

Ogromną zaletą aerobiku jest skuteczność w spalaniu nadmiaru tłuszczu i modelowaniu sylwetki, ale ćwiczenia te pozytywnie wpływają również na zdrowie – poprawiają pracę serca, wzmacniają płuca, obniżają poziom złego cholesterolu, zapobiegają nadciśnieniu i poprawiają ogólną wydolność organizmu.

Zajęcia dla każdego

Na popularność aerobiku wpływa też charakter zajęć oraz ich dynamika. Klasyczny aerobik może być prowadzony na różnych poziomach trudności – jest on dopasowywany przez prowadzącego do umiejętności i stopnia zaawansowania grupy.

Co ważne, w zajęciach mogą uczestniczyć wszyscy – osoby w różnym wieku, kobiety w ciąży, mężczyźni czy osoby starsze. Kluczem jest przygotowanie odpowiedniego planu zajęć, dobranie ćwiczeń tak, aby różne przeciwwskazania nie stanowiły problemu, a treningi były efektywne.

Aerobik dla bardziej zaawansowanych

Zajęcia aerobiku nie muszą być spokojne i wyciszające – treningi dla zaawansowanych mają na celu zwiększenie masy mięśniowej i wydolności organizmu, a także spalenie kalorii. Są dynamiczne, oparte na ćwiczeniach siłowych i aerobowych, dedykowane osobom wysportowanym, uprawiającym sport, mającym dobrą kondycję, ale chcącym wzmocnić ciało i zwiększyć siłę.

Harmonogram zajęć Fitness

Cennik

 Zajęcia grupowe Cena
Wejście jednorazowe 30 zł
Karnet 5 wejść / 1 m-c 80 zł
Karnet FIT OPEN / bezterminowa 125 zł*
Karnet FIT OPEN / 12 m-c 110 zł*
Karnet ALL OPEN / bezterminowa (zajęcia grupowe + siłownia bez ograniczeń) 165 zł*
Karnet ALL OPEN / 12 m-c (zajęcia grupowe + siłownia bez ograniczeń) 150 zł*

* konieczność podpisania umowy Uczestnictwa w Strefie Fitness.

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00

Oferty specjalne