Studio treningu personalnego

dla ciała i ducha

Studio treningu personalnego – dla ciała i ducha

Nasze studio treningu personalnego powstało z pasji do aktywności fizycznej i sportu – to nowoczesne i wielofunkcyjne miejsce, wszechstronne i idealnie przystosowane do aktywnego spędzania czasu. Trenuj z naszym zespołem pasjonatów – szybko przekażemy Ci zasady zdrowego stylu życia i zaszczepimy nawyk do codziennego uprawiania sportu.

Studio treningu personalnego i fitness

W naszym studiu treningu personalnego możesz trenować samodzielnie lub wybrać trening personalny, czyli ćwiczenia pod okiem doświadczonego trenera. Wybierz najlepszy dla siebie rodzaj ćwiczeń i osiągaj pożądane efekty w siłowni i strefie fitness. Poprzez holistyczne podejście zachęcamy każdego do angażowania w różne rodzaje aktywności, dopasowywanie treningów oraz stopnia ich trudności na podstawie własnych możliwości.

Dobre miejsce dla wszystkich

Studio treningu personalnego to miejsce dla każdego – pozwala zadbać o sylwetkę, zgrabne ciało i kondycję, a także samopoczucie, gdyż dzięki ćwiczeniom organizm wydziela endorfiny, inaczej hormony szczęścia. Regularne treningi – ćwiczenia siłowe i aerobowe – polecane są zarówno dla kobiety, jak i mężczyzn w każdym wieku. Systematycznie ćwicząc w siłowni, można spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrnić ciało, wzmocnić mięśnie i stawy, ale też poprawić własne samopoczucie.

Treningi sposobem na stres

Większość z nas jest codziennie narażona na stres wywołany pracą, szybkim tempem życia, napiętą sytuacją rodzinną, brakiem czasu na odpoczynek i sen. Wszystko to powoduje, że czujemy permanentne napięcie i kumulujemy coraz więcej negatywnych emocji. Idealnym sposobem na rozładowanie codziennych frustracji jest trening w studiu treningu personalnego.

Treningi personalne pod okiem trenera

Trener personalny dopasuje plan ćwiczeń do Twoich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Każdy z nas wymaga spersonalizowanego planu treningowego oraz indywidualnego podejścia, aby osiągnąć swój cel w jak najkrótszym czasie – m.in. spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, wyrzeźbić sylwetkę, zbudować masę mięśniową, zyskać energię czy poprawić kondycję ogólną organizmu. Nasz trener ustali zestaw ćwiczeń, liczbę serii oraz przerw, pokażepoprawną technikę ich wykonywania, zmotywuje, oceni postępy, a także podzieli się wskazówkami na temat diety.

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00