Okręg zdrowia

Okręg zdrowia

MOCNYM ELEMENTEM PAKIETU ZDROWOTNEGO JEST OKRĘG ZDROWIA

Skuteczna i szybka metoda na złagodzenie bólu pleców i stawów oraz zrzuceniu zbędnych kilogramów.

Okręg zdrowia (trening wytrzymałościowo-siłowy) jest oparty o ćwiczenia głównych partii mięśniowych odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała oraz o ćwiczenia wytrzymałościowe poprawiajace wydolność organizmu.
Realizowanie tego rodzaju treningu jest podstawą aby osiągnąć lepsze samopoczucie, zmiejszyć ból pleców czy też zmniejszyć masę ciała. Tak jak codziennie dbasz o swoje zęby myjąc je rano i wieczorem, zadbaj o swoje ciało rozpoczynając regularne treningi.

Już od 2 do 3 razy w tygodniu odpowiedniego, ukierowanego wysiłku fizycznego wystarczy aby przeciwdziałać chorobą cywilizacyjnym takim jak: bóle pleców i stawów, otyłość czy cukrzyca typu II, a w efekciei cieszyć się coraz lepszym samopoczuciem!

Postaw na gwarancję efektów jaką oferuje bieżąca opieka trenera i fizjoterapeuty w połączeniu z nowoczesną technologią! Dzięki takiej pełnowartościowej usłudze:

 • poprawisz jakość życia
 • zwiększysz kondycję
 • zrzucisz nadmiar zbędnych kilogramów
 • dostaniesz jasne spersonalizowane plany treningowe
 • wzmocnisz swoje mięśnie i poprawisz sylwetkę
 • otrzymasz informację zwrotną na temat Twoich postępów i wyników generowanych przez profesjonalny analizator składu ciała oraz urządzenia Milon

STABILNY I INTUICYJNY OKRĘG ZDROWIA

Oddziaływuje na wiele aspektów zdrowotnych

Wybór OKRĘGU ZDROWIA doprowadzi do kształtowania się elementów naszej prozdrowotnej sprawności fizycznej. Dzięki tej formie niezwykle poprawisz funcje krążeniowo-oddechowe,zwiększysz siłę i wytrzymałość mięśni,polepszysz koordynację ruchową, a także zredukujesz tkankę tłuszczową.

NIC NIE RYZYKUJESZ! – ZAPISZ SIĘ NA TRENING WPROWADZAJĄCY

Skorzystaj z szansy i popraw Swoją jakość życia. To takie proste!

 1. Uzgodnij termin.
 2. Zapakuj sportowe ubranie.
 3. Przyjdź.
 4. Zacznij działać.

Trening zgodnie z najnowszym stanem wiedzy – informacje: tel. 618300-999

TRENING SKUTECZNY I PROSTY

Najnowocześniejszy system treningowy jest ustawiony w okrąg tworząc obwód siłowo – wytrzymałościowy, a jego 4 krotnie większą efektywność klasycznego, regularnego treningu fitness udowodniły testy przeprowadzone przez Prof. Dr. Froboese w German Sports University of Cologne. Nie musisz myśleć nad kolejnym ćwiczeniem, dopasowaniem obciążania, czy ilością powtórzeń. Inteligentny, spersonalizowany i prosty w obsłudze sprzęt w ramach komputerowego sterowania przeprowadzi podopiecznego przez trening stacja po stacji.

SZYBKI I EFEKTYWNY

Szanując Twój cenny czas trening jest maksymalnie zoptymalizowany do 36 minut na kompletny zestaw, a jest o 30% bardziej efektywny od tradycyjnego treningu z uwagi na perfekcyjne, indywidualne dopasowanie wszystkich parametrów. Wystarcza 2-3 treningi tygodniowo, a 6-8 miesięcznie by osiągnąć upragnione efekty. Zestaw ćwiczeń stymuluje jeszcze długo po ukończonej sesji treningowej.

BEZPIECZNY I PRZYJEMNY

Nie musisz dopasowywać ustawień, bo sprzęt po wcześniejszym zaprogramowaniu przez trenera skoncentrowanego na możliwościach i celach podopiecznego automatycznie dostosowuje wszystkie parametry takie jak wysokość siedziska czy opór, a dzięki temu jest bezpieczny i bardzo prosty w obsłudze. Maszyny z pomocą trenera czuwają nad poprawnością Twoich treningów i realizacją założonych celów oraz nad precyzja wykonywanych ruchów.

DLACZEGO WARTO ROZSZERZYĆ OKRĘG ZDROWIA O TRENING ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA?

Redukcja bólu!

Trwała pochylona postawa siedząca w codziennym życiu powoduje skracanie się mięśni. Wraz z odpowiednimi ćwiczeniami trenuj swoje szczególnie istotne mięśnie, tak by przedłużyły się i zwiększyły ruchliwość. Połaczenie treningu siłowego i rozciagajacego spowoduje, że Twoje mieśnie będą rozciągnięte i wmocnione co spowoduje zminejszenie bólu pleców oraz stawów!

Trening powięzi w inny sposób!

Powięź to osłaniająca i łącząca sieć, która przechodzi przez całe ciało. Jeśli powięzi są sklejone, może to mieć bolesne konsekwencje. Trening rozciagajacy rozłącza blokady i zapewnia większą sprężystość ciała.Dzięki temu treningowi redukujesz ryzyko kontuzji, szybciej wracasz do sprawności po urazie, regenerujesz całe ciało, poprawiasz wyskok, ruchy dynamiczne, minimalizujesz kompensacyjne wzorce.

Budowa muskulatury!

Nasze mięśnie spełniają ważną funkcję wsporczą w organizmie. Odciążają i stabilizują kręgosłup, całe plecy oraz nasze stawy i w ten sposób zapewniają mniejszy ból.

Jak to działa?

Nasze codzienne czynności mogą prowadzić do skracania się muskulatury, do bólu i naprężeń: zwłaszcza w rejonie pleców i stawów.
TRENING ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA w SPORT&BEAUTY umożliwia dzięki prostym i szybkim ćwiczeniom trening istotnych mięśni pod względem długości i w ten sposób trwałe redukowanie bólu.

Nie zajmuje to też wiele czasu. W ciągu zaledwie około 40 minut wykonuje się wszystkie ćwiczenia, bez zwiększonego nakładu na zdrowie i jakość życia.

Okręg zdrowia

POTRZEBUJESZ DODATKOWEGO WSPARCIA?

Skorzystaj z konsultacji dietetycznej i zmień swoje nawyki żywieniowe!

Treningi idą Ci świetnie, ale nie potrafisz zmotywować się do zdrowego odżywiania? Może masz problem z doborem posiłków lub nie wiesz ile i co powinieneś jeść? Zapraszamy na konsultację z naszym dietetykiem, który pomoże Ci uporać się z tymi problemami. Dobierze Ci indywidualny plan dietetyczny, a Twoje efekty będą jeszcze bardziej widoczne!

DOSKWIERA CI BÓL LUB POTRZEBUJESZ CHWILI RELAKSU?

W razie potrzeby nasi fizjoterapeuci są na miejscu i czekają właśnie na Ciebie !

Jeśli tego właśnie potrzebujesz – umów się na wizytę z naszym fizjoterapeutą. Wykona dla Ciebie masaż lub terapię dostosowaną do twoich potrzeb i stanu zdrowia. Na nowo będziesz mógł w pełni cieszyć się treningami.

MOTYWACJA I OPTYMALIZACJA

Dzięki systemowi Milon Care trener na bieżąco monitoruje efekty i przebieg treningu optymalizując założenia oraz motywując do działania, co więcej na utworzonym w systemie profilu sam możesz śledzić swoje postępy. Ciesz się również mierzalnymi efektami na comiesięcznej analizie składu ciała skonsultowaną z trenerem.

JAK PRZEBIEGA PIERWSZY TRENIENG?

Pierwsza wizyta trwa ok. 60 – 90 min. W celu najskuteczniejszego określenia celów, możliwości, planów treningowych poprzedzona jest dokładną analizą składu ciała na analizatorze INBODY 270. Po omówieniu wyników i precyzyjnym określeniu celów trener wprowadzi w świat inteligentnego treningu ustawiając każdą maszynę z obwodu względem indywidualnych predyspozycji. Kolejny obwód wykonasz już samodzielnie pod okiem opiekuna za pomocą zaprogramowanej opaski z Twoimi indywidualnymi danymi. Zabierz se sobą strój sportowy i motywację, resztą zajmiemy się my!

 

Zapisz się na trening wprowadzający

Zadzwoń: 61 8 300 999 lub napisz: trening-wprowadzajacy@sport-beauty.pl

Polecamy

 • Darmowy trening wprowadzający dla klientów chcących korzystać z siłowni i zajęć Fitness
  29.08.2019
SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00