Trening zdrowego kręgosłupa

Trening zdrowego kręgosłupa

Zadbaj o swój kręgosłup!

W dzisiejszych czasach bóle kręgosłupa doskwierają niemal każdemu, zarówno starszym jak i młodszym. Zwykle nie przywiązujemy do tego wagi oczekując, że „samo przejdzie”. Jednak czy nie lepiej zadbać o swoje zdrowie i w końcu poczuć ulgę? Wychodzimy Tobie na przeciw z ofertą zajęć zdrowotnych mających na celu zmniejszeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa i zapobieganiu im.

POZBĄDŹ SIĘ ZŁYCH NAWYKÓW

Dlaczego boli?

Długotrwała praca w pozycji siedzącej, lata zaniedbań diety, brak aktywności fizycznej, niewłaściwe wykonywanie codziennych czynności – to tylko niektóre z powodów bólu kręgosłupa. Wystarczy odrobina dobrych chęci i aktywności aby poczuć się lepiej.Twój kręgosłup będzie Ci wdzięczny ! Pamiętaj o tym, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

ZAJĘCIA Z PROFESJONALISTAMI

Zdrowy Kręgosłup w Sport&Beauty Fabianowo

Trening zdrowego kręgosłupa to istotna część PAKIETU ZDROWOTNEGO. Nasze zajęcia pomogą Ci złagodzić skutki złych nawyków. Prowadzone są przez profesjonalną kadrę fizjoterapeutów, którzy doskonale znają się na schorzeniach i powodach bólu kręgosłupa. Mają charakter zarówno terapeutyczny jak i profilaktyczny. Poprzez regularne ćwiczenia możesz wyeliminować uciążliwe bóle, dyskomfort, a także zapobiec ich pogłębianiu się.

Przyjdź na zajęcia i przekonaj się sam!

Są to zajęcia dla każdego, niezależnie od wieku czy rodzaju ulubionej aktywności. Podczas zajęć nauczysz się prawidłowego oddychania oraz utrzymania poprawnej postawy ciała, a także wzmocnisz wszystkie najważniejsze partie mięśni oraz zwiększysz sprężystość kręgosłupa. Trening składa się z trzech elementów – rozgrzewki, cześci głównej i rozciągania połączonego z relaksacją. Rozciąganie i uelastycznianie mięśni odgrywa istotną rolę w zapobieganiu późniejszym urazom i kontuzjom. Na treningu często wykorzystywane są piłki lub niewielkie ciężary. Ćwiczenia wykonywane są dokładnie i powoli, z dużym naciskiem na ich poprawność. Jest to bardzo istotne, jeśli chcesz zmniejszyć następstwa nieprawidłowych nawyków i zniwelować bóle kręgosłupa. Zajęcia – ZDROWY KRĘGOSŁUP kształtują w nas świadomość dbania o swoje zdrowie i ciało, a co za tym idzie poprawne wykonywanie codziennych czynności, które nie będą aż tak obciążać naszych pleców!

Dodatkowo taki trening nie tylko poprawi stabilizację i zmniejszy nieprzyjemne dolegliwości , ale może wpłynąć na poprawę osiąganych wyników w innych trenowanych dyscyplinach. Oprócz tego wzmocnione zostaną także mięśnie brzucha, pośladków, kolan i bioder.
Poprawimy nie tylko Twoją sylwetkę, ale także ogólne samopoczucie. 🙂

NASI TRENERZY CZEKAJĄ NA CIEBIE TRZY RAZY W TYGODNIU, ZAPRASZAMY!

Trening zdrowego kręgosłupa

TRENING ZDROWEGO KREGOSŁUPA W SPORT&BEAUTY

Ćwiczenia prowadzące do eliminacji bólu!

Koncepcja dla pleców i stawów dla wszystkich grup wiekowych.

Stabilność + ruchliwość = elastyczność

W ramach zajęć wykonuje się ukierunkowane ćwiczenia do wyrównania pochylonej postawy siedzącej. Celem jest dalsze trenowanie skróconych mięśni i otaczających je powięzi pod względem długości, tak by rozciągnięcie ustąpiło, bóle zostały zredukowane i ciało mogło wreszcie się rozprężyć.
Już po kilku tygodniach ćwiczeń wielu użytkowników wyraźnie odczuwa działanie treningu i cieszy się z mniejszego bólu, zwiększającej się ruchliwości, sprężystości ciała, a tym samym odczuwalnie większej jakości życia.

Łatwo, szybko i bezpiecznie

Specjalne ćwiczenia łączą wiedzę jogi z najnowszymi wynikami badań terapii treningowej w medycynie sportowej, w oparciu o anatomie i fizjologię człowieka. Trening nie zajmuje dużo czasu, a ćwiczenia są proste, dzięki czemu dają radość i umożliwiają efektywny trening.
O Twój komfort i bezpieczeństwo dba przeszkolony zespół trenerów oraz fizjoterapeutów, który efektywnie i kompetentnie wspiera klientów w osiąganiu celów.

ZAPISZ SIĘ NA TRENING WPROWADZAJĄCY

Skorzystaj z szansy i popraw Swoją jakość życia. To takie proste!

  1. Uzgodnij termin.
  2. Zapakuj sportowe ubranie.
  3. Przyjdź.
  4. Zacznij działać.

Trening zgodnie z najnowszym stanem wiedzy – informacje: tel. 618-300-999

ZACZNIJ JUŻ TERAZ! CZEKAMY NA CIEBIE !

DOBRE POŁĄCZENIE, PROSTA INTEGRACJA

Połącz Trening Zdrowego Kręgosłupa z Okręgiem Zdrowia a Twoje ciało Ci za to podziękuje !

Dla jeszcze lepszego efektu rozszerz swój plan treningowy o ćwiczenia wzmacniające! Dla lepszego efektu ćwiczenia TRENINGU ZDROWEGO KREGOSŁUPA można idealnie łączyć z innymi możliwościami treningowymi oraz można je integrować w planie treningowym.
Idealnym uzupełnieniem TRENINGU ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA będzie formuła Okręgu Zdrowia do wzmocnienia mięśni oraz odciążenia kręgosłupa, kości i stawów, a także redukcji tkanki tłuszczowej , a trening wytrzymałościowy do ulepszonej wymiany materii, wzmocnienia krążenia i zrekompensowania codziennego stresu.

PAKIET ZDROWOTNY składający się z TRENINGU ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA i OKRĘGU ZDROWIA stanowi całościowy trening, a w rezultacie trwale poprawi Twoje zdrowie.

Ale to nie wszystko! Połącz uczęszczanie na swoje ulubione zajęcia grupowe z Treningiem Zdrowego Kręgosłupa. Spalaj kalorie i modeluj sylwetkę z naszymi trenerkami, a dodatkowo zadbaj o kręgosłup aby móc bez przeszkód wykonywać prawidłowo wszystkie ćwiczenia!

Jeśli potrzebujesz dodatkowego wsparcia w postaci dietetyka lub fizjoterapeuty – również zapraszamy na konsultacje. Problem z utrzymaniem diety minie, dostaniesz pełnowartościowy, indywidualnie dobrany plan, który z pewnością przyspieszy efekty Twoich treningów.
W gabinecie fizjoterapeuty pozbędziesz się bólu dzięki najlepszym metodom.

Nasi specjaliści czekają na Ciebie.

Cennik

Cena
Wejście jednorazowe 30 zł
Karnet 5 wejść / 1 m-c 80 zł
Karnet FIT OPEN START / 1 m-c 80 zł
Karnet FIT OPEN / 1 m-c 110 zł - obciążenie karty 125 zł - płatność gotówką/kartą
Karnet ALL OPEN / 1 m-c (zajęcia grupowe + siłownia bez ograniczeń) 150 zł - obciążenie karty 165 zł - płatność gotówką/kartą

* konieczność podpisania umowy Uczestnictwa w Strefie Fitness.


Honorujemy Multikarnety:

ok-systemprofitprofit

Multikarnety zapewniają zniżkę -15 zł od ceny regularnej.

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00