Badminton

Badminton w Poznaniu

Czysta przyjemność grania

Jedyna w południowo-wschodzniej części Poznania profesjonalna, dedykowana hala do badmintona stworzona z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości warunków. Na komfort korzystania z usług badmintonowych składa się antypoślizgowa nawierzchnia dbająca o stawy, odpowiednie oświetlenie oraz temperatura przez cały rok. 3 profesjonalne korty przystosowane są do aktywnego wypoczynku z rodzinom i przyjaciółmi, treningów na poziomie amatorskim oraz zawodniczym.

badminton poznań

Nauka badmintona w Poznaniu

Ucz się od najlepszych

Badminton to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny. Aby zacząć przygodę z rakietką i lotką nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności, drogiego sprzętu, wystarczy zapał i chęci. Już na pierwszych zajęciach poczujesz się pewnie na korcie i poczujesz przypływ pozytywnych emocji z grania. Istnieje możliwość treningów indywidualnych, jak i grupowych w Poznańskiej szkółce badmintona dla dorosłych. W obu przypadkach lekcje obywają się z profesjonalnym trenerem, które pozwolą rozwinąć Twoje umiejętności taktyczne i techniczne. Zajęcia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, a kompleksowość miejsca zapewnia możliwość przeprowadzania pełnowartościowych treningów maksymalizujących efekty poprzez włączenie ogólnorozwojówki. Tak precyzyjnie przygotowany plan treningowy od technicznego na korcie po wzmacniające na siłowni z powodzeniem przygotuje każdego zawodnika do rozgrywek ligowych, czy zawodów. Gwarantuje zwiększenie wydolności, poprawienie kondycji, siły oraz dynamiki uderzeń, niwelowanie ryzyka kontuzji.

Rywalizacja

Sportowe emocje w najlepszym wydaniu

Zapewnij sobie potrzebną dawkę sportowej adrenaliny. Sprawdź swoje umiejętności „krzyżując rakiety” z różnorodnymi zawodnikami. Liga gwarantuje ciągłość gry przez cały rok, jak również mobilizuje do regularnych treningów zarówno z partnerami jak i trenerami. Jest to świetna możliwość poznania ludzi dzielących tenisową pasję. Z kolei Turnieje gwarantują porządną dozę sportowych emocji w najlepszym wydaniu w krótkim czasie.

Polecamy

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00