Badminton

Badminton w Poznaniu

Czysta przyjemność grania

Jedyna w południowo-wschodzniej części Poznania profesjonalna, dedykowana hala do badmintona stworzona z myślą o zapewnieniu najwyższej jakości warunków. Na komfort korzystania z usług badmintonowych składa się antypoślizgowa nawierzchnia dbająca o stawy, odpowiednie oświetlenie oraz temperatura przez cały rok. 3 profesjonalne korty przystosowane są do aktywnego wypoczynku z rodzinom i przyjaciółmi, treningów na poziomie amatorskim oraz zawodniczym.

badminton poznań

Nauka badmintona w Poznaniu

Ucz się od najlepszych

Badminton to fantastyczna rozrywka dla całej rodziny. Aby zacząć przygodę z rakietką i lotką nie potrzeba żadnych specjalnych umiejętności, drogiego sprzętu, wystarczy zapał i chęci. Już na pierwszych zajęciach poczujesz się pewnie na korcie i poczujesz przypływ pozytywnych emocji z grania. Istnieje możliwość treningów indywidualnych, jak i grupowych w Poznańskiej szkółce badmintona dla dorosłych. W obu przypadkach lekcje obywają się z profesjonalnym trenerem, które pozwolą rozwinąć Twoje umiejętności taktyczne i techniczne. Zajęcia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania, a kompleksowość miejsca zapewnia możliwość przeprowadzania pełnowartościowych treningów maksymalizujących efekty poprzez włączenie ogólnorozwojówki. Tak precyzyjnie przygotowany plan treningowy od technicznego na korcie po wzmacniające na siłowni z powodzeniem przygotuje każdego zawodnika do rozgrywek ligowych, czy zawodów. Gwarantuje zwiększenie wydolności, poprawienie kondycji, siły oraz dynamiki uderzeń, niwelowanie ryzyka kontuzji.

Liga Badmintona

Gwarancja gry przez cały sezon!

Zapraszamy wszystkich wielbicieli badmintona do udziału w lidze na nowiutkiej hali powstałej właśnie z myślą o tej dyscyplinie. Wysokiej klasy korty do badmintona z odpowiednią nawierzchnią, oświetleniem i sportowym klimatem to wszystko, co czeka za zawodników.

A jak to działa?

 • Liga ma charakter amatorski
 • W lidze startować mogą wszyscy zawodnicy bez ograniczeń wiekowych
 • Liga podzielona jest na grupy: I liga, II liga, III liga itd. W zależności od ilości zgłoszonych
 • W każdej grupie (lidze) znajduje się 6 zawodników, którzy rywalizują o awans, utrzymanie bądź
  spadek do niższej ligi
 • Warunkiem uczestnictwa w lidze jest opłacenie wpisowego i posiadanie
  sprzętu sportowego (Organizator ligi daje możliwość wynajęcia lub kupna sprzętu na miejscu)
 • Nowy uczestnik ligi może się dopisać w trakcie sezonu do ostatniej ligi, wyłącznie na ostatnie
  miejsce.
 • W każdym meczu ligowym gramy do dwóch wygranych setów do 21 punktów zgodnie z zasadami
  PZBad-u.
 • Punktacje za mecze
  • 1 pkt za rozegrany mecz
  • 1 pkt za każdy wygrany set
  • 1 pkt za wygrany mecz. Maksymalnie do zdobycia są 4 pkt. – Wygrana 2:0 Punkty 4:1
  • Wygrana 2:1 Punkty 4:2
 • Przy walkowerze zawodnik oddający mecz otrzymuje 0 punktów a zwycięzca 3 punkty
 • Punkty podliczane na bieżąco i dostępne na stronie ośrodka w zakładce STREFA GRACZA
 • Co kolejkę (co dwa miesiące) następuje weryfikacja miejsc w danej lidze (awans, utrzymanie lub
  spadek do niższej ligi)

Turnieje

Duża dawka sportowej rywalizacji!

Organizujemy turnieje singlowe i deblowe cyklicznie. Jeśli jesteś sympatykiem tego właśnie sportu, koniecznie napisz do nas wyrażając chęć uczestnictwa, a staniemy na wysokości tego zadania! Natomiast jeśli chciałbyś zorganizować Swój własny turniej dla swoich przyjaciół czy współpracowników, pomożemy Tobie w tym! Skontaktuj się z nami, a na pewno staniemy na wysokości Twoich oczekiwań!

Rywalizacja

Sportowe emocje w najlepszym wydaniu

Zapewnij sobie potrzebną dawkę sportowej adrenaliny. Sprawdź swoje umiejętności „krzyżując rakiety” z różnorodnymi zawodnikami. Liga gwarantuje ciągłość gry przez cały rok, jak również mobilizuje do regularnych treningów zarówno z partnerami jak i trenerami. Jest to świetna możliwość poznania ludzi dzielących tenisową pasję. Z kolei Turnieje gwarantują porządną dozę sportowych emocji w najlepszym wydaniu w krótkim czasie.

Polecamy

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00