Squash

Pobudzający trening całego ciała

Squash w Poznaniu

Postaw na jakość

Poznański kort do squasha wykonany jest w systemie ASB – specjalnej technologii, dzięki której możliwe jest jednakowe odbicie piłki na całej powierzchni. Dodatkową zaletą tego typu kortów jest znaczne ograniczenie natężenia dźwięku, podczas gry. Najlepsi zawodnicy na świecie  wysoko cenią sobie  precyzję wykonania powierzchni ścian kortów ASB, jak również estetykę wykonania poszczególnych detali. Sala jest klimatyzowana, więc nawet w ciepłe, letnie dni zapewniamy pełen komfort gry w squasha.

Squash cieszy się coraz większą popularnością – wymaga dobrej kondycji i sportowego ducha walki. Jeśli marzy Wam się szybka rozgrywka, która wyciska siódme poty, zachęcamy do wizyty w naszym klubie – oferujemy squash w Poznaniu na profesjonalnym korcie.

Komfortowa gra w squasha w Poznaniu

Nasz kort do squasha wykonany jest w specjalnej technologii ASB – dzięki niej zapewniamy optymalną akustykę oraz jednakowe odbicie piłki na powierzchni. Ponadto sala jest klimatyzowana – to konieczność, gdyż gra potrafi porządnie zmęczyć. Jakie jeszcze niesie ze sobą korzyści?

Zalety z gry w squasha

Squash to gra wymagająca dobrej kondycji, szybkości, zwinności i stalowych nerwów, jednak nagrodą jest spalenie naprawdę mnóstwa kalorii oraz frajda ze sportowej rywalizacji. Zasady gry są proste, a opanowanie techniki wymaga kilku spotkań z trenerem.

Spalanie tkanki tłuszczowej. Regularna gra pozwoli zrzucić zbędne kilogramy i wymodelować sylwetkę. Podczas godzinnej rozgrywki można spalić aż około 800-1000 kalorii – wiele zależy od tempa gry i poziomu zawodników. Jest to skuteczniejsza metoda niż bieganie czy pływanie, mimo że także bazuje na wysiłku kardio.

Modelowanie sylwetki. Gra w squasha świetnie wpływa na budowę ciała, pozwala je wszechstronnie kształtować i uzyskać wymarzoną sylwetkę. Podczas gry pracują wszystkie partie mięśniowe – najmocniej nogi, ramiona, łydki i pośladki, ale także na przykład brzuch.

Poprawa ogólnej kondycji. Regularne treningi czy rozgrywki pozwolą też zadbać o kondycję fizyczną. Poprawi się ogólna wydolność organizmu, a także elastyczność ciała, koordynacja ruchowa i orientacja w przestrzeni. Wzmacnia się też serce, gdyż pracuje na wysokich obrotach. Poza tym ćwiczymy zwinność, szybkość i rozwijamy spryt, a także uczymy się zdolności koncentracji.

Lepsze samopoczucie. Każdy sport sprawia, że wydzielane są endorfiny, czyli hormony szczęścia, ale podczas gry w squasha można też skutecznie walczyć ze stresem. Mocne uderzania pozwalają wyrzucić z siebie negatywne emocje i złość, wyładować się i odzyskać spokój. Gra w squasha uczy też zdrowej rywalizacji – umiejętność ta może przydać się także w życiu zawodowym.

Warto pamiętać też o rozgrzewce przed wyjściem na kort i nie zniechęcać się po pierwszym wycisku – wraz z regularnymi treningami gra będzie coraz płynniejsza, a wydolność i wytrzymałość ulegną wzmocnieniu.

Polecamy

Cennik

Przedział czasowy Płatność jednorazowa
PON-PT 7:00-17:00 50 zł
17:00-23:00 70 zł
* Promocja PT 19:00-23:00 55 zł
Weekend 8:00-21:00 55 zł
 Wypożyczenie rakiety 15 zł

UWAGA: w/w ceny brutto obowiązują w przypadku wynajmu przy stawce 8% VAT. W przypadku zmiany stawki VAT, ceny brutto ulegają zmianie.

Karty typu „multisport” – 15 zł mniej od ceny wyjściowej od karty:


ok-systemok-systemprofit

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00