Fitness

Przestań mówić ,,od jutra”, jutro będziesz żałować, że nie zacząłeś wczoraj!

fitness poznań

Oszczędzaj czas i pieniądze

Fitness w Poznaniu

Wszystko, czego potrzebujesz dla osiągnięcia zdrowia, pięknej sylwetki oraz zachowania młodego wyglądu w jednym miejscu. W SPORT&BEAUTY czeka na Ciebie grupa specjalistów, która pomoże zrealizować Twój cel na każdej płaszczyźnie i tym razem z sukcesem. Zaufaj nam, a droga do celu nie tylko sprawi Ci przyjemność, ale też satysfakcję z kolejnych małych i większych osiągnięć.

Zajęcia grupowe

Naturalny energetyk w rodzinnej atmosferze

Głośna muzyka, pozytywni ludzie i wspólne zmagania na sali to coś czego Ci trzeba by sport nie był koniecznością, a przyjemnością. Te urozmaicone treningi nie tylko wytworzą niezliczona ilość endorfin, ale co najważniejsze pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę. W zależności od rodzaju wybranych zajęć możesz spalić tkankę tłuszczową, poprawić wydolność, wzmocnić i ujędrnić ciało. Pozbędziesz się także nadprogramowych kilogramów poprzez beztroską zabawę w podskokach na specjalnej trampolinie czy ćwiczeniach przy ulubionej muzyce. Proponujemy różne formy zajęć grupowych prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, najlepszych ekspertów w dziedzinie fitness w Poznaniu.

Pierwsze zajęcia fitness

Zawsze gratis

Nic nie ryzykujesz, zadzwoń i umów się na pierwsze darmowe zajęcia. Zabierz ze sobą rodzinke i koleżanki, wspólnie zarazimy Was pasją do fitnessu

fitness poznań

Harmonogram zajęć Fitness

Wybierz odpowiednie zajęcia dla Ciebie

Opis zajęć grupowych

JUMP4FIT – Innowacyjne podejście do urządzenia, jakim jest trampolina, potrafi wycisnąć z każdego maksimum energii. Trampoliny w każdym treningu angażują większą ilość partii mięśniowych wymuszając ciągłe utrzymanie równowagi. Skakanie umożliwia spalenie nawet 1200 kcal na każdym treningu! Skupiamy się na całym ciele, a w szczególności na dolnych partiach ciała: brzuchu (który musi być cały czas napięty) pośladkach i udach. Trening jest przede wszystkim świetną zabawą polegająca na beztroskich podskokach, łatwy nawet dla początkujących, bezpieczny dla stawów (guma świetnie amortyzuje podskoki), ale przede wszystkim efektywny.

Rodzaje:

  • JUMP4FIT CARDIO – trening całościowo polegający na podskokach zakończony 5 minutowym rozciąganiem
  • JUMP4FIT INTERWAŁ – trening przeplatany ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie, zakończony 5 minutowym rozciąganiem.

TBC – Total Body Condition – kompleksowy trening ogólnorozwojowy, który wzmacnia i ujędrnia mięśnie wszystkich partii ciała od mięśni grzbietu, aż do mięśni ud, pośladków i nóg. Zajęcia składają się z prostych układów wykonywanych w rytm muzyki. Podczas ćwiczeń wykorzystuje się dodatkowe obciążenie w postaci ciężarków, stepów, taśm gumowych i ekspanderów.

TURBO SPALANIE trening aerobowy, którego celem jest efektywne spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Zajęcia, które doskonale ujędrnią ciało i pomogą w pozbyciu się zbędnych kilogramów. Ich sekret tkwi w połączeniu ćwiczeń cardio i ze wzmacniającymi mięśnie. Zajęcia rozpoczynają się od interwałowych ćwiczeń cardio, następnie kilka krótkich zestawów modelujących ciało oraz stretching. Są to zajęcia o dużej intensywności, skierowane do osób chcących wyszczuplić i wyrzeźbić swoje ciało.

ABT – (brzuch, pośladki, uda) zajęcia, których głównym celem jest rzeźbienie dolnych partii ciała oraz poprawa siły , elastyczności i kształtu mięśni. Wpływają bardzo korzystnie na spalanie tkanki tłuszczowej. ABT są zajęciami, które polegają przede wszystkim na wielokrotnym powtarzaniu ćwiczeń. Dzięki temu pozwalają osiągnąć bardzo dobre wyniki i zapewnić płaski brzuch, jędrne pośladki oraz smukłe uda. W trakcie zajęć wykorzystuje się różne przybory takie jak elastyczne taśmy, hantle, obciążniki na nogi, duże i małe piłki oraz platformy do step aerobiku.

POWER JOGA – Jest dynamicznym stylem jogi, ukierunkowanym na poprawę wytrzymałości i elastyczności mięśniowej. Doskonała dla tych osób, którym nie odpowiada długie trwanie w pozycjach i medytacja. Swój początek ma w Ashtandze, jest jednak formą przystępną również dla osób, które nigdy nie miały z jogą do czynienia. Płynna sekwencja asan w połączeniu z elementami fitnessu i zsynchronizowana z oddechem przywraca równowagę całemu układowi mięśniowo – kostnemu. W trakcie praktyki nie będziesz się nudził a po zakończonej sesji poczujesz pełnię energii.

Polecamy

Cennik

 Zajęcia grupowe Cena
Wejście jednorazowe 25 zł
Karnet 5 wejść / 1 m-c 79 zł
Karnet FIT OPEN START / 1 m-c 69 zł*
Karnet FIT OPEN / 1 m-c 99 zł*
Karnet ALL OPEN / 1 m-c (zajęcia grupowe + siłownia bez ograniczeń) 129 zł

* konieczność podpisania umowy Uczestnictwa w Strefie Fitness.

Honorujemy multikarnety:

ok-systemok-systemprofit

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00