Fitness

Przestań mówić ,,od jutra”, jutro będziesz żałować, że nie zacząłeś wczoraj!

fitness poznań

Oszczędzaj czas i pieniądze

Fitness w Poznaniu

Wszystko, czego potrzebujesz dla osiągnięcia zdrowia, pięknej sylwetki oraz zachowania młodego wyglądu w jednym miejscu. W SPORT&BEAUTY czeka na Ciebie grupa specjalistów, która pomoże zrealizować Twój cel na każdej płaszczyźnie i tym razem z sukcesem. Zaufaj nam, a droga do celu nie tylko sprawi Ci przyjemność, ale też satysfakcję z kolejnych małych i większych osiągnięć.

Zajęcia grupowe

Naturalny energetyk w rodzinnej atmosferze

Głośna muzyka, pozytywni ludzie i wspólne zmagania na sali to coś czego Ci trzeba by sport nie był koniecznością, a przyjemnością. Te urozmaicone treningi nie tylko wytworzą niezliczona ilość endorfin, ale co najważniejsze pomogą uzyskać wymarzoną sylwetkę. W zależności od rodzaju wybranych zajęć możesz spalić tkankę tłuszczową, poprawić wydolność, wzmocnić i ujędrnić ciało. Pozbędziesz się także nadprogramowych kilogramów poprzez beztroską zabawę w podskokach na specjalnej trampolinie czy ćwiczeniach przy ulubionej muzyce. Proponujemy różne formy zajęć grupowych prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, najlepszych ekspertów w dziedzinie fitness w Poznaniu.

Pierwsze zajęcia fitness

Zawsze gratis

Nic nie ryzykujesz, zadzwoń i umów się na pierwsze darmowe zajęcia. Zabierz ze sobą rodzinke i koleżanki, wspólnie zarazimy Was pasją do fitnessu

fitness poznań

Harmonogram zajęć Fitness

Wybierz odpowiednie zajęcia dla Ciebie

Opis zajęć grupowych

ZUMBA – taniec oparty na połączenie elementów tańca latynoamerykańskiego oraz elementów fitness. Zajęcia prowadzone są w rytmach specjalnie przygotowanej muzyki dzięki której możemy spalić dużą ilość kalorii, wspaniale się bawić. Zumbę prowadzi u nas Monika, która zaraża pozytywną energią – wszystkie klientki ją uwielbiają!JUMP4FIT – Innowacyjne podejście do urządzenia, jakim jest trampolina, potrafi wycisnąć z każdego maksimum energii. Trampoliny w każdym treningu angażują większą ilość partii mięśniowych wymuszając ciągłe utrzymanie równowagi. Skakanie umożliwia spalenie nawet 1200 kcal na każdym treningu! Skupiamy się na całym ciele, a w szczególności na dolnych partiach ciała: brzuchu (który musi być cały czas napięty) pośladkach i udach. Trening jest przede wszystkim świetną zabawą polegająca na beztroskich podskokach, łatwy nawet dla początkujących, bezpieczny dla stawów (guma świetnie amortyzuje podskoki), ale przede wszystkim efektywny. Julia to wulkan energii dzięki, której wyciśniesz z siebie 200% !

ZDROWY KRĘGOSŁUP – zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, stabilizujące, wzmacniające i rozciągające poszczególnych partii mięśniowych. Podczas zajęć uczmy się prawidłowego oddychania i utrzymywania odpowiedniej postawy ciała. Podczas zajęć szczególną uwagę zwracamy na dokładne wykonywanie ćwiczeń. Zajęcia prowadzone są z trenerami strefy 36 minut.

ABT – zajęcia ujędrniające prowadzone na dolne partię ciała – brzuch, pośladki i uda.Są to zajęcia pozwalające spalić tkankę tłuszczową oraz wymodelować sylwetkę bez ryzyka nadmiernego rozrostu masy mięśniowej. Większość ćwiczeń wykonuje się w pozycjach niskich izolowanych, działając na wybrane partię mięśniowe.

ABS – zajęcia ukierunkowane na wzmacnianie mięśni brzucha. Odpowiednia ilość powtórzeń skutkuje wysmukleniem sylwetki oraz wzmocnieniem mięśni. W trakcie ćwiczeń angażowane są wszystkie partie brzucha – dolne, górne oraz skośne. Zajęcia znakomicie sprawdzą się również dla mam, które chciałby pożegnać się z po-ciążowym brzuszkiem. Zajęcia z ABS,TBC,Turbo Spalania i ABT prowadzi nasza trenerka Dorota.Energetyczne zajęcia we wszystkich możliwych stylach,poprowadzone spontanicznie i z dużą dawką sportowej fantazji.

TRENING OBWODOWY – to połączenie ćwiczeń na redukcje tkanki tłuszczowej z ćwiczeniami wzmacniającymi wszystkie partie ciała. Dzięki temu trening daje możliwość spalenia zbędnych kalorii, przyspieszenie metabolizmu, wzrost wydolności organizmu i wzmocnienie mięśni całego ciała. Zajęcia prowadzi Asia, która zawsze pilnuje prawidłowej postawy podczas wykonywanych ćwiczeń co dodaje pewności siebie i sprawia, że dajemy z siebie więcej.

POWER JOGA – Jest dynamicznym stylem jogi, ukierunkowanym na poprawę wytrzymałości i elastyczności mięśniowej. Doskonała dla tych osób, którym nie odpowiada długie trwanie w pozycjach i medytacja. Jest to połączenie Ashtangi i Vinyasa Yogi, jest  formą przystępną również dla osób, które nigdy nie miały z jogą do czynienia. Płynna sekwencja asan w połączeniu z elementami fitnessu i zsynchronizowana z oddechem przywraca równowagę całemu układowi mięśniowo – kostnemu. Natalia sprawi, że w trakcie praktyki nie będziesz się nudził a po zakończonej sesji poczujesz pełnię energii.

TBC – (ang. Total Body Conditioning) to w dosłownym tłumaczeniu modelowanie całego ciała. Jest to typ ćwiczeń łączący ćwiczenia aerobowe (kładące nacisk na regulację oddechu i pulsu) i ćwiczenia wzmacniające mięśnie, cieszące się ogromną popularnością zarówno wśród profesjonalistów, jak i amatorów. Aerobik TBC wykonuje się do rytmicznej muzyki, a jego zadaniem jest wzmocnienie dolnych i górnych części ciała. Dominują proste kroki, niesprawiające trudności w ich powtórzeniu. Regularne ćwiczenia TBC nie tylko pomogą uzyskać zgrabną sylwetkę, ale także poprawią kondycję i zdrowie.

TURBO SPALANIE – to inaczej trening z ćwiczeniami interwałowymi,którego celem jest spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej.Taki trening pozwala spalać dużo kalorii i jest idealny dla osób które chcą ujędrnić swoje ciało i  zgubić zbędne kilogramy.Turbo spalanie wzmacnia maksymalnie dużo mięśni ponieważ podczas tego typu ćwiczeń zaangażowane jest całe ciało.

Polecamy

Cennik

 Zajęcia grupowe Cena
Wejście jednorazowe 25 zł
Karnet 5 wejść / 1 m-c 79 zł
Karnet FIT OPEN START / 1 m-c 69 zł*
Karnet FIT OPEN / 1 m-c 99 zł*
Karnet ALL OPEN / 1 m-c (zajęcia grupowe + siłownia bez ograniczeń) 129 zł

* konieczność podpisania umowy Uczestnictwa w Strefie Fitness.

Honorujemy multikarnety:

ok-systemok-systemprofit

SPORT & BEAUTY Fabianowo

ul. Kowalewicka 14
60-002 Poznań

Kontakt
+48 618 300 999
centrum@fabianowo.com.pl
Godziny otwarcia
PN-PT 7.00 - 23.00
SO-N 8.00 - 21.00